چاپ وینیل و راههای تبلیغات

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنیدبرای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : محمدی | بازدید : 1002

تبلیغات با چاپ استیکر

یکی از ابداعات توليد كنندگان تولیدات غذايی و لبنی در سال های قبلی به کار گیری درست تبلیغاتی از فضاهایی است که به ذهن کمتر کسی خطور می‌کند , چاپ و تبليغات روی شيشه سوپرمارکتها یکی‌از نوآوريهایی است كه در دسته خویش خوب و بی نظير است و به توليد كنندگان این اذن را ميدهد كه تبليغاتی وسيع و گسترده و در عین هم اکنون بسيار كم هزينه را داشته باشند , اين جور تبليغات بسيار وسيع و تاثير گذار و ارتباط بسيار ملموس و نزديكی با مخاطبين داراست به این دلیل‌که مخاطبین که به عبارتی خریداران محصول ها میباشند در اولِ ورود به سوپرمارکتها این مدل تبلیغ را می بینند و تاثیر آن را می پذیرند .

 

هزينه های بالای بيلبوردهای تبليغاتی و بقیه تبلیغات محیطی توليد كنندگان اشکال تولیدات را بر آن داشته كه با نوآوريهای اين چنينی تولیدها خویش را در طيف بسيار وسيعتری برای قشرها متفاوت جامعه معرفی كنند , بايد اعتنا داشت كه اين مدل تبليغات منحصربه‌فرد قشرها خاصی از جامعه نيست و اختصاصی شهر يا مکان خاصی نیست بلكه دربرگیرنده همه قشرها جامعه از هر طیف و سنی و دربرگیرنده همگی كشور با هر قومیت و فرهنگی میشود .

 

اين دسته تبليغات از نظر هزينه بسيار پايين و از نظر گستره ديد بسيار وسيع ميباشد به این دلیل که هیچ محدودیتی برای آن نیست , بعضا از شهرستانهای کوچک یا این که روستاها فاقد فضای تبلیغی یا این که بیلبورد می باشند و عملا هم هزینه کردن های بالا در چنین جاهایی بازدهی متعددی نخواهد داشت البته در هر شهرستان یا این که آبادی نیز شما فروشگاه ای پیدا می‌کنید که تبلیغات خویش را به گونه ای که لایق آن می‌باشید روی شیشه آن ها بچسبانید , مشخص و معلوم نیست كه اين شيوه خوب تبلیغ برای نخستین بار به وسیله چه كسانی انجام یافته البته بايد يك دست مريزاد جانانه به اين اشخاص ذکر کرد چرا كه اين دسته تبليغ تکان بزرگی در صنعت تبليغات است و جزء یک کدام از شایسته ترین ایده های تبلیغاتی با گستره رویت کرد بزرگ است .

چاپ استیکر روی اتومبیل

 

چاپ استیکر روی اتومبیل های پخش قسمتی از لاینفک تیم های بزرگ ایجاد کنندگان و پخش کنندگان مواد غذایی می‌باشد , این موسسه به صورت کاملاً ماهر عمل چاپ و نصب استیکر روی خودرو را از سطح میزان گیری , پایین سازی تا تراز چاپ و اجرا را انجام می‌دهد ( برای دیدن مثال خودرو های اجرا شده با استیکر , می توانید روی عکسهای بالا کلیک فرمایید ) .

برای چاپ استیکر روی اتومبیل نیاز به به دست آوردن مجوز از اداره زیباسازی و همینطور پلیس راهور می‌باشد پس از گرفتن مجوز , مابقی فعالیت که دربرگیرنده چاپ استیکر و نصب آن می باشد ; به به عبارتی صورتی است که در بخش چاپ و نصب روی اتوبوس توضیح داده شد .

اما تفاوت اندکی نسبت به نصب استیکر روی اتوبوس دارااست و آن نیز این است که به دلیل صاف بودن بدنه اتومبیل های پخش , نصب استیکر روی آن معمولی خیس از نصب روی اتوبوس هست . اما برای چاپ استیکر روی خودرو میبایستی قضیه جور رنگها و جور استیکر مورد به کار گیری در چاپ مورد اعتنا قرار گیرد به این دلیل‌که اتومبیل های پخش هم همانند اتوبوسها تقریباً هفته ای یک توشه نیاز به کارواش دارا‌هستند و در حالتی که استیکر یا این که جوهی مصرفی آنان از مدل مرغوب نباشد رنگ آنان خیلی زود تمیز میشود .

نصب استیکر روی اتومبیل های پخش

 

چاپ استیکر روی اتومبیل های پخش پیچیدگی های یگانه خویش را داراست . اما سطح طاقت فرسا عمل نصب استیکرها می باشد . به دلیل آن که بدنه اتومبیل های پخش کاملاً صاف می‌باشد و کوچکترین خطای نصب را نشان می‌دهد . بعلاوه این ماشینها دائماً در خیابان ها در اکنون رفت و آمد می باشند و به صورت مداوم با شاخه های طبیعت تماس دارا‌هستند . و همینطور به دلیل شستشوی بسیار در معرض رنگ پریدگی قرار دارا هستند.

جوهرهای چاپ استیکر روی خودرو

 

 

چاپ استیکر روی اتومبیل به صورت کاملاً تخصصی و در کیفیتهای گوناگون با ماندگاری رنگ طولانی درین این موسسه انجام میشود . استیکرهایی که برای ماشینهای پخش در‌این این شرکت چاپ می‌شوند تمامی با جوهر آمریکایی و با ماندگاری رنگی طولانی ( دست‌کم ۳ برابر جوهرهای چینی ) چاپ می‌شوند .

این مجموعه با داشتن دستگاههای کاملاً مختلف ( دستگاه اکوسالونت با هد اپسون , دستگاه سالونت بیس با هد ۴۲ پیکولیتر و سالونت بیس با هد ۱۴ پیکولیتر ) توان چاپ استیکر خودرو در کیفیتها و قیمتهای متفاوت را دارا هست . این شرکت افتخار همیاری با موسسه ها متفاوتی برای چاپ استیکر اتومبیل را داشته است از جمله : کمپانی کشور ( چاپ استیکر بر روی شیشه سوپرمارکتها و ماشینهای پخش ) کمپانی پاکشو ( چاپ استیکر برای مارک اسپیف , گلرنگ و هوم پلاس که بر روی اتوبوسها انجام شد و همینطور لوگوهای اتومبیل پخش ) , همیاری این شرکت با کمپانی واحد اتوبوسرانی برای چاپ استیکر روی گونه های اتوبوس با برندهای مختلف از جمله سونی و سامسونگ و… , همیاری با کمپانی با شخصیت خزر شیر ( چاپ لگو برای شیشه سوپرمارکتها و ماشینهای پخش ) و بقیه شرکت ها تولیدی و غذایی دیگر

چاپ و تبلیغات روی بدنه قطار

 

چاپ و تبليغات روی بدنه قطار مدتی است که مورد اعتنا توليد كنندگان و صاحبان صنايع قرار گرفته كه با اعتنا به دسته چاپ منحصربه‌فرد به فردش از نگاه ارتفاع قطار برای بعضا طراحي های یگانه جذاب خواهد بود . اما اين مسئله به دسته پباده سازی بستگی خواهد داشت , و اينكه آيا از اين شكل یگانه قطار می توان به کارگیری های یگانه كرد يا خير؟ چاپ و تبليغات روی بدنه مترو پیش از چاپ بر روی قطارهای برون شهری آغاز شده بود , چون مترو به دليل اينكه مخاطبين زيادی دارااست و هر روز با تعداد زيادی از سروكار داراست , ميتواند رفلکس زيادی داشته باشد البته قطارهای بين شهری اين مزيت را ندارند .

در ازای مزيت ديگری دارا هستند و آن نیز این است که به دليل عبور قطار از شهرهای متفاوت با قوميتهای گوناگون , طيف وسيعتری از جامعه و مخاطبین را دربر ميگيرد و محدود به شهر يا حیطه خاصی نيست . بايد درانتظار ماند و ديد كه تبلیغات بر روی قطار در آينده چه جايگاهی در تبليغات محيطی خواهد داشت و یک‌سری درصد از تبليغات محيطی را به خویش اختصاص خواهد اعطا کرد .

شركت سن ايچ يكی از اولين توليد كنندگانی است كه برای نخستین دفعه چنین تبليغاتی را تجربه می‌کند , می بایست درانتظار ماند و روءیت کرد که‌این دسته تبلیغات چه بازتابی خواهد داشت و واکنش مخاطبین نسبت به‌این مدل تبلیغات چه طور خواهد بود , اما هر چه باشد بایستی در لحاظ داشت که تبلیغات مدام اثرگذار و موثر بوده و مدام بر روی فروش بیشتر تولیدها تاثیر مثبتی خواهد داشت . چاپ روی قطار هم همانند چاپ بر روی بقیه وسایل نقلیه بر روی متریال استیکر چاپ میشود

چاپ و برش استیکر ( وینیل )

 

اين شركت به جهت ارائه هر چه خوب تر سرویس ها و آپ تو دیت بودن دستگاههای خویش دو‌مین پرینتر و برش به طور همزمان خویش را نصب و فعال سازی نمود . اين دستگاه توانايی چاپ و برش استيكر را تا پهنا 130 سانتيمتر دارا ميباشد .

اين دستگاه توانايی چاپ و برش هم زمان كارهايی نظیر : چاپ و برش لوگو يا نماد , چاپ و برش شكل تولید ها , چاپ و برش برچسبهای متعدد , چاپ و برش ليبل ها , چاپ و برش بدور تصاوير مختص , چاپ و برش اشکال اتيكت های پشت چسبدار , چاپ و برش شكلهای كارتنی , چاپ و برش استیکر شیشه ای جهت چسباندن از باطن شیشه خودروها و استيكرهای ديواری را داراست.


برچسب‌ها :

سه شنبه 18 شهريور 1399 - 19:19
قدرت گرفته از نیلوبلاگ